Comments are closed.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Archer Midway West Grouping Invitation for January 18 Meeting

Archer Midway West Grouping Invitation for January 18 Meeting

Over the past several months, the Grouping Feedback and Discernment Team, which includes representatives from all of the parishes in our grouping, met to review and discern the future structure for our area. Based on their meetings and discussions, the group submitted a report to an Archdiocesan Commission, which includes representatives from across the Archdiocese.

Based on the Grouping Team’s feedback report, as well as other considerations, the Commission will present a recommendation to Cardinal Cupich and the Archdiocese’s Presbyteral Council.

We want to invite you to join us for a community meeting where all parishioners and school families from across our grouping will gather together to learn an important update and possible decision, as well as discuss next steps for our area.

Meeting Details:

Date & Time: Friday, January 18 @ 7 p.m. Place: Our Lady of the Snows Church

We look forward to seeing you on Friday, January 18.

Zaproszenie na Spotkanie Parafian 18 stycznia

Zaproszenie na Spotkanie Parafian 18 stycznia

W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbywały się spotkania przedstawicieli parafii: św. Daniela, św. Joanny de Chantal, Matki Bożej Śnieżnej i św. Kamila, złączonych we wspólnej grupie procesu „Odnów Mój Kościół”. W oparciu o dyskusje i rozważania nad możliwymi scenariuszami w naszym regionie, powstał raport do Komisji Archidiecezjalnej, z propozycją przestawienia go Kardynałowi Błażejowi Cupich i Radzie Kapłańskiej naszej Archidiecezji.

Pragniemi zaprosić wszystkich parafian zainteresowanych przyszłością kościoła św. Kamila, i innych kościołów naszej Grupie, na specjalne spotkanie, w piątek 18 stycznia o godzinie 7 wieczorem w kościele Matki Bożej Śnieżnej.

W spotkaniu tym również wezmą udział parafianie pozostałych parafii naszej Grupy. W czasie tego spotkania wspólnoty wiernych zostaną poinformowane o aktualnej sytuacji oraz możliwych rozwiązaniach i decyzjach na przyszłość, dotyczących kościołów w naszym regionie.

Zachęcamy wszystkich do udziału we wspomnianym spotkaniu, w piątek 18 stycznia.

Sprzątanie kościoła

Sprzątanie kościoła

Składamy serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich, którzy pomagają przy sprzątaniu naszego kościoła. Osoby, które chciałyby włączyć się w pomoc zapraszamy w każdą sobotę po Mszy św. o godz. 8:30 rano.

Our Lady of Perpetual Help Devotion/Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Our Lady of Perpetual Help

On Saturday, January 12, at 7:00 PM in our church the Our Lady of Perpetual Help devotion will take place. Everyone is invited to join us in prayer.

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W sobotę 12 stycznia, o godz. 7:00 wieczorem w naszym kościele odbędzie się Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa

Czuwanie

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa serdecznie zaprasza na czuwanie nocne, w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa i Maryi za grzechy nasze, naszych rodzin i całego świata, które rozpocznie się o godz. 7:00 wieczorem 2 lutego, 2019.

First Friday/Pierwszy Piatek

First Friday - February 1, 2019.

Holy Masses: in English at 7:00 AM, in Polish at 10:30am and 7:00 PM. Confessions: after the 7:00AM Holy Mass and from 6:00PM.

Pierwszy Piątek - 1 luty, 2019.

Msze święte: godz. 7:00 AM w języku angielskim oraz o godz. 10:30 AM i o godz. 7:00 PM w języku polskim. Spowiedź święta: po Mszy świętej o godz. 7:00 rano oraz od godz. 6:00 wieczorem.

Thank You!/Dziękujemy!

Thank You!

Our sincere thanks is extended to owner of and director at the Richard—Midway Funeral Home, Jeffrey Anderzunas, for his gracious donation to St. Camillus of the 2019 religious appointment calendars in both English & Polish.

Dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowanie właścicielowi i dyrektorowi Domu Pogrzebowego Richard Midway Jeffrey Anderzunas za wydrukowanie i ofiarowanie kalendarzy religijnych na rok 2019.

Altar Flowers/ Kwiaty do Ołtarza

Altar Flowers

At the entrance to the church is a donation box dedicated to flowers for our church. Please consider donating, so that we can regularly display fresh flowers that will decorate our church. Thank you for your generosity.

Kwiaty do Ołtarza

Przy wejściu do kościoła znajduje się skarbonka na ofiary na kwiaty do naszego kościoła. Prosimy o dobrowolne datki na ten cel, przez co będziemy mogli regularnie starać się o świeże kwiaty, które będą ozdabiać naszą świątynię. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!